Spedycja krajowa Poznań

Terminowość i bezpieczeństwo ładunków - w WMT Logistic nie uznajemy kompromisów w tych obszarach, dlatego oferujemy naszym klientom usługi w zakresie spedycji krajowej na najwyższym poziomie. Zaufały nam setki kontrahentów, bo wyróżnia nas szybkość działania, indywidualne podejście do partnerów biznesowych, dobre ceny usług, kompleksowe rozwiązania i profesjonalizm w każdym aspekcie współpracy. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Spedycja krajowa

Oferujemy spedycję oraz transport samochodowy wszelkiego rodzaju ładunków po drogach krajowych. Transport jest rozumiany ściśle jako przewóz z jednego do drugiego miejsca. Natomiast spedycja łączy transport z innymi czynnościami, jak np. wypełnianie formalności czy wnoszenie opłat za przewóz. Dysponujemy bogatą flotą pojazdów, która umożliwia nam przewożenie różnorodnych towarów. W parku maszyn mamy plandeki, chłodnie, wywrotki i naczepy do ładunków wielkogabarytowych. Nie straszne nam są duże odległości, ani znaczące ilości towarów do przewiezienia. Mamy doświadczenie z największymi ładunkami przewożonymi pomiędzy oddalonymi od siebie miejscowościami o setki kilometrów. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną związaną z dystrybucją towarów pomiędzy klientami - oddziałami firmy, placówkami należącymi do tej samej sieci, fabrykami, itp. W swojej pracy używamy nowoczesnego oprogramowania, które pozwala nam optymalizować czas i koszty wykonywanych zadań. Przekłada się to na możliwość zaoferowania naszym klientom atrakcyjnych cen usług. Każdorazowo wyceniamy usługi dla klientów, biorąc pod uwagę następujące czynniki:

Zespół WMT Logistic składa się z doświadczonych spedytorów i kierowców, to oni zapewniają bezpieczeństwo towarów oraz szybki czas przejazdu. Siedziba naszej firmy mieści się w Wielkopolsce, ale realizujemy usługi na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!