Transport i spedycja Poznań

Doświadczenie, bezpieczeństwo, szybkość działanie i konkurencyjne ceny - WMT Logistic jest firmą transportowo-logistyczną, która oferuje swoim klientom usługi najwyższej jakości. Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem, dzięki zróżnicowanym zleceniom oraz stale powiększającej się flocie samochodów, jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe usługi oraz podjąć się niestandardowych zadań. Nasza firma mieści się w sercu Wielopolski, w odległości około 40 km od miasta Poznań, ale zasięgiem obejmujemy cały kraj. Jeśli masz do przewiezienia jakikolwiek ładunek, powierz go nam - gwarantujemy, że bezpiecznie i w krótkim czasie dotrze do odbiorcy.

Transport spedycja Poznań

Działalność naszej firmy skupia się wokół usług transportowych i spedycyjnych. Jako transport rozumiemy przewóz towarów z jednego do drugiego punktu. Spedycja to zagadnienie szersze, którego celem jest organizacja przewozu transportu. To nie tylko przewożenie towarów pomiędzy nadawcą a odbiorcą, ale również dopełnianie wszelkich formalności, np. celnych związanych z przewozem, przeładunek, magazynowanie, ubezpieczenie. WMT Logistic wykonuje usługi drogowego transportu krajowego i międzynarodowego oraz drogowej spedycji międzynarodowej. Transport międzynarodowy i spedycja międzynarodowa są wykonywane głównie do krajów Europy Zachodniej, w większości UE. Posiadamy wszelkie licencje uprawniające do poruszania się po zagranicznych drogach oraz wiedzę na temat wymaganej dokumentacji dla poszczególnych towarów. Powierzając zlecenie nam, kontrahent nie musi martwić się o jakiekolwiek formalności, dobór środka transportu czy sposób załadunku - wszystko to realizujemy my. Klient ma możliwość uzyskania telefonicznej informacji w dowolnym momencie, na jakim etapie jest jego zlecenie i czy wszystko przebiega zgodnie z założeniami.

Spedycja transport Poznań - WMT Logistic

Naszą firmę wyróżnia:

Zapraszamy do kontaktu i współpracy w zakresie realizacji usług transportowych i spedycyjnych. Nasz profesjonalizm przekłada się na korzyści dla Twojej firmy - sprawdź nas!