Spedycja Poznań

Szybko, profesjonalnie i w najlepszej cenie - WMT Logistic to firma, której specjalnością jest spedycja. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży TSL, a zaufanie kontrahentów zyskaliśmy dzięki terminowości, elastyczności, fachowemu podejściu i konkurencyjnym cenom. Bez obaw możesz powierzyć nam swój towar i mieć pewność, że dotrze bezpiecznie i na czas we wskazane miejsce. Oferujemy szeroki zakres spedycji międzynarodowej oraz krajowej. Siedziba firmy mieści się w Środzie Wielkopolskiej (ok. 40 km od miasta Poznań), ale zasięgiem działania obejmujemy cały kraj. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że warto.

Spedycje Poznań

WMT Logistic jest firmą świadczącą usługi w zakresie spedycji, organizacji transportu, doboru taboru oraz zajmująca się wszelkimi kwestiami formalno-prawnymi związanymi z transportem w imieniu zleceniodawcy. Oferujemy spedycje dla wszystkich rodzajów ładunków - zróżnicowana flota pojazdów obejmuje ciężarówki, naczepy, busy, chłodnie, naczepy bi-thermo, dlatego jesteśmy w stanie przewieźć od kwiatów ciętych po ładunki niebezpieczne ADR. Nasza oferta spedycyjna zawiera:

Nasza firma zajmuje się obsługą celną, czyli zgłaszaniem towarów do odprawy oraz reprezentowaniem zleceniodawcy przed urzędem celnym. Dodatkowo sporządzamy i składamy deklaracje statystyczne Intrastat, które dotyczą obrotów towarowych pomiędzy państwami UE. Oznacza to minimum formalności po stronie klienta - wszystkim profesjonalnie zajmujemy się my. Pozwala to na oszczędność czasu i brak konieczności znajomości wszystkich zawiłości, jakie kryją się w przepisach. Spedycja Poznań - Pozwól nam pracować dla siebie, a przekonasz się, jak wiele korzyści możesz osiągnąć.

 

Oferujemy kompleksową realizację usług spedycyjnych, zróżnicowaną pod kątem środków transportu i obszarów działania. Zapewniamy profesjonalną, szybką wycenę oraz organizację transportu. Pomożemy w skompletowaniu dokumentów i realizacji odpraw celnych.

 

 

Do realizacji zleceń transportowych wykorzystujemy rozbudowaną bazę, tylko zaufanych przewoźników.

 

Wykwalifikowany zespół naszych spedytorów zapewnia nie tylko pełną kontrolę nad całym procesem dostarczenia towaru, ale również indywidualne podejście do realizacji każdego zlecania.

 

Nowoczesna flota zarówno naszych pojazdów, jak i podwykonawców sprawia, że mamy do zaoferowania kilkaset aut do Państwa dyspozycji na terenie całej Europy.

 

Świadczymy dla Państwa usługi logistyczne w wymiarze globalną, a co za tym idzie obejmujące swoim zasięgiem cały świat.

Transport drogowy

Transport morski

Transport lotniczy

Transport kolejowy

Transport ponadgabarytowy