Spedycja międzynarodowa Poznań

Zawsze szybko i bezpiecznie - przewozimy towary w najodleglejsze krańce Europy, przyjmując za priorytet krótki czas i pełne zabezpieczenie transportu. Spedycja międzynarodowa to obszar działań, w którym WMT Logistic ma bogate doświadczenie, dlatego naszym klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Zdobyliśmy zaufanie kontrahentów, bo zawsze wywiązujemy się z powierzonych zadań w 100%, a naszych klientów traktujemy po partnersku. Nasze usługi dostępne są w konkurencyjnych cenach. Dzięki bogatej flocie samochodów (naczepy, chłodnie, ciężarówki) mamy możliwość realizacji różnorodnych zleceń. Zapoznaj się z ofertą i rozpocznij współpracę z godnym zaufania partnerem w biznesie.

Spedycje międzynarodowe Poznań

Przepływ towarów na terenie Europy jest możliwy dzięki otwartym granicom, coraz ściślejszej współpracy państw oraz poprawie infrastruktury drogowej. Dziś możliwa jest wymiana pomiędzy producentami a klientami znajdującymi się w odległych zakątkach Europy, a to stwarza nowe możliwości biznesowe. Dla wielu małych i średnich firm otwarcie nowych rynków zbytu jest dużą szansą, a jedynym problemem może być ewentualnie zorganizowanie transportu we własnym zakresie. Z pomocą przychodzimy my - WMT Logistic to więcej niż firma przewozowa, naszą specjalnością są spedycje międzynarodowe. Zatrudniamy doświadczonych spedytorów oraz najlepszych kierowców, wszystko po to, by cały proces przebiegał jak najbardziej płynnie. Realizujemy plany przewozowe naszych klientów, ale również projektujemy najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne dla powierzonych zadań. Przyjmując zlecenie, WMT Logistic nie tylko zobowiązuje się do odebrania i dostarczenia towaru z miejsca na miejsce, ale również bierze na siebie obowiązek załatwienia wszelkich wymaganych formalności. Dzięki stałemu monitoringowi pojazdów i przebiegu trasy, możemy informować klienta o etapie, na którym jest realizacja zlecenia w konkretnym momencie. Nasi klienci mają zatem pełną kontrolę nad przebiegiem przedsięwzięcia oraz terminowością.

Mamy możliwość zaoferowania naszym klientom atrakcyjnych cen. Każdorazowo indywidualnie wyceniamy usługi dla klientów, biorąc pod uwagę następujące czynniki:

Wykonujemy przewozy całopojazdowe, częściowe i drobnicowe. Nasza firma ma zasięg ogólnopolski, a siedziba znajduje się w około 40 km od miasta Poznań. Najpopularniejsze trasy międzynarodowe, jakie realizujemy, to kraje Europy Zachodniej oraz Wielka Brytania. Zapraszamy do współpracy!