Transport Międzynarodowy Poznań

Transport międzynarodowy w WMT Logistic to terminowy i bezpieczny przewóz towarów na terenie całej Unii Europejskiej oraz poza nią. Sprawne przygotowanie dokumentacji transportowej, stały kontakt z kierowcami, a także możliwość satelitarnego monitorowania pojazdów i informowania o statusie zleceń świadczą o profesjonalnej organizacji naszej pracy. Firma WMT Logistic to sprawdzony i doświadczony partner w obszarze logistyki i spedycji. Siedziba naszej firmy mieści się w Środzie Wielkopolskiej (około 40 km od Poznania), ale działamy na terenie całej Polski i dostarczamy zamówienia do każdego zakątka świata.

Zamów usługę transportu międzynarodowego w WMT Logistic i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

WMT Logistic - wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana załoga

Firmę WMT Logistic założyliśmy w 2015 roku i od tamtego czasu stale powiększmy naszą ofertę, dostosowując ją do indywidualnych wymagań klientów. Rozpoczynaliśmy od dostaw krajowych, a z czasem, w ramach rosnącego zapotrzebowania na świadczone przez nas usługi,  otworzyliśmy się na więcej możliwości, realizując transport międzynarodowy i rozbudowując flotę pojazdów. Naszą największą wartość stanowi przede wszystkim wykwalifikowana i doświadczona załoga, która dba o poprawną organizację każdego etapu przewozu. Kompleksowe usługi logistyczne świadczymy w zakresie załadunku, transportu oraz rozładunku towarów.

Transport międzynarodowy Poznań - nowoczesna flota pojazdów

Nasze ciężarówki można znaleźć na drogach całej Europy. Do dyspozycji mamy zróżnicowaną flotę pojazdów o każdej ładowności. Posiadamy busy umożliwiające transport towarów do 1.3 t, a także większe pojazdy z naczepami o wytrzymałości od 3 do 10 i 12 ton. Najcięższe i najbardziej wymagające towary przewozimy ciągnikami o ładowności do 25 ton oraz niskopodwoziami o ładowności do 32 ton. Transport międzynarodowy wymaga niezawodnej floty pojazdów oraz zaufanej kadry kierowców, którzy dostarczą Twoje zamówienie zawsze na czas. Zapewniamy sprawną, bezpieczną i bezproblemową dostawę towarów. Współpracujemy z wieloma firmami, które na przestrzeni lat zaufały naszej firmie i powierzyły nam świadczenie kompleksowych usług transportowych.

WMT Logistic - logistyka i spedycja na najwyższym poziomie

W naszej pracy dbamy o każdy szczegół i dostosowujemy się do indywidualnych wymagań wszystkich klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie było realizowane bez zbędnych opóźnień i nieprzewidzianych sytuacji, a także z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Realizując usługę transportu międzynarodowego, stawiamy na profesjonalną obsługę i pełne zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój, a dbałość o cały proces i elastyczność naszej oferty wyróżniają nas wśród firm transportowo-spedycyjnych, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Usługę transportu międzynarodowego świadczymy dla klientów z Poznania oraz całej Wielkopolski. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania spersonalizowanej oferty.