Transport ponadgabarytowy Poznań

Transport ponadgabarytowy to przewóz ładunków przekraczających dopuszczalne normy transportowe. Niestandardowe wymiary oraz duża waga towarów ponadgabarytowych wymagają odpowiednich metod przewozu oraz doświadczonej załogi.

W WMT Logistic specjalizujemy się w transporcie krajowym i międzynarodowym. Nasza działalność logistyczna i spedycyjna rozwija się z roku na rok, dlatego zwiększamy zakres świadczonych usług. Oferujemy transport ponadgabarytowy, zapewniając profesjonalną obsługę oraz szybką i bezpieczną dostawę. Siedziba naszej firmy mieści się w Środzie Wielkopolskiej (około 40 km od Poznania), ale działamy na terenie całego kraju i dostarczamy zamówienia do każdego miejsca na świecie.

Transport ponadgabarytowy Poznań - zakres usług

Transport ponadgabarytowy to wymagający proces logistyczny, przede wszystkim z uwagi na wymiary i wagę przewożonych materiałów, a więc dłuższych niż 16.5 m, szerszych niż 2.5 m, wyższych niż 4 m oraz cięższych niż 42 kg. Wykonując tego typu usługę, należy przestrzegać wszystkich przepisów prawnych określających m.in. sposób pilotowania transportu ponadgabarytowego, czas trwania przejazdu czy dokładną trasę. Niezbędne staje się także uzyskanie odpowiednich zezwoleń normujących transport ponadgabarytowy, przy czym każde z państw europejskich posiada inny system regulujący tego typu przejazdy. W WMT Logistic zapewniamy profesjonalne podejście do całego procesu logistycznego oraz zachowanie wszelkich metod ostrożności i bezpieczeństwa przy przewożeniu materiałów o niestandardowych wymiarach i wadze.

Jako profesjonalna firma transportowa świadczymy kompleksowe usługi przewozu ładunków ponadgabarytowych, w tym między innymi urządzeń przemysłowych, sprzętu mechanicznego czy elementów konstrukcyjnych. Zapewniamy specjalistyczne podejście do całego procesu logistycznego, z zachowaniem wszelkich norm i przepisów obowiązujących w prawie o ruchu drogowym.

WMT Logistic - kompleksowe usługi transportowe

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, dysponujących specjalistycznym sprzętem oraz nowoczesną flotą pojazdów służących do tego typu tranzytu. Transport ponadgabarytowy z WMT Logistic to kompletna usługa załadunku, transportu i rozładunku towarów, a także wykonanie niezbędnej dokumentacji i uzyskanie wymaganych zgód oraz zezwoleń. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Poznania i całej Wielkopolski, które na przestrzeni lat zaufały naszej firmie i powierzyły nam świadczenie kompleksowych usług transportu ponadgabarytowego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona naszych zaufanych klientów.